Студио Витоша | Vitosha Studio

collapse collapse

Да се представя

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline AndreyPyday

• Mid Drive
  • Новак | Newbie
  • *
  • Средно статистически луд ел. байкър
    • View Profile
on: October 22, 2020, 03:19:24 PM
Хрумна ми, че няма да е лошо да създадем тема, в която можем да се запознаем, а от там, кой знае даже да се уговаряме за общи карания. Темата не е моя идея, в доста други форуми от всякакво естество съм виждал такива теми.

Започвам аз - казвам се Ясен, на 26г от Пловдив. Карам колело от както се помня, но ме електрифицираха преди година с мотор за средно движение Bafang BBS02. След това минах на Bafang BBSHD. Но за съжаление не съм никак доволен от Шопските фирми. Но за сега не бих споменавал имена.
Ама, дай му ток!

Offline Коцето99

• Hub Motor
  • Новак | Newbie
  • *
    • View Profile
Reply #1 on: October 22, 2020, 04:35:47 PM
Здравейте и от мен,
от Варна съм, на 21, много съм запален по карането, обичам да гледам клипчета на The Loam Ranger, морето, жените и пясъка, когато не е по гумите  :))

Аз съм със 1000W хъб, китайка, с 48 волтова батерия 12 A, на стара 26 Maverick, но се оглеждам за среден мотор, понеже hub се мъчи по баирите.

Offline PumpMyBike

• Mid Drive
  • Новак | Newbie
  • *
    • View Profile
Reply #2 on: October 23, 2020, 10:28:47 AM
Е хора, супер яко най-накрая форум и място а информация. Аз колко си блъсках главата с моето колело - ту сензор за спирачка, ту за смяна на скорости, то все нещо ти убива кефа от каране. Иначе съм Крис на 32 г., София. Може някой път да направим едно кръгче.

Tags:

* Галерия | Gallery